Dějiny výzkumu znakového jazyka u nás a v zahraničí

Publikace od Aleny Macurové o dějinách výzkumu znakových jazyků porovnává situaci v zahraničí se situací v České republice.


300 Kč
Kategorie: Tištěné publikace
Jazyk: ČJ/ČZJ
Autor: Alena Macurová
 

Publikace Dějiny výzkumu znakového jazyka u nás a v zahraničí od autorky Aleny Macurové pojednává o dějinách výzkumu znakových jazyků. Shrnuje informace o výzkumech, které probíhaly v zahraničí, soustředí se přitom v první řadě na informace o poznatcích ze základního výzkumu různých znakových jazyků. V návaznosti na informace o výzkumech cizích znakových jazycích pak podává výčet výsledků úvah o českém znakovém jazyce a o komunikaci českých neslyšících a uvádí bibliografii českých prací, které se českému znakovému jazyku věnují.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Výsledky aktivátoru návnady Dynamite v praxi 6.7.2018 14:18
Pokud chytáte klidnější ryby, návnadu posprejujte 2-4x. Pokud jsou ryby mrštnější, posprejujte 7-8x. Po několika úlovcích opakujte. Návnada bude po nasprejování vábit větší množství ryb, u kterých vyvolá chuť k jídlu. Dynamite funguje na principu feromonů, které vylučuje většina živých organismů na naší planetě proto, aby u ostatních vyvolala nějakou reakci. rybydynamit.com/ května 2018 16-17:00 hod. – příjezd týmů, prezentace 17:00 hod. – losování lovných míst, přesun účastníků na vylosovaná místa, příprava stanovišť. 18.00 hod. Začátek závodu. 13.května 2018 12:00 hod. – ukončení rybolovu a celé soutěže 13:00 hod.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Jaké soubory používáme na našem webu popisuje v tomto článku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.