Mezinárodní seminář efsli: Sociokratický model vedení organizace

Unikátní mezinárodní seminář na téma Sociokratického modelu vedení organizace v Praze povede lektorka Hanna Boesch. Seminář je zdarma, povinná registrace do 10. ledna 2020.

 


  • Vyprodáno
0 Kč
Kategorie: Prezenční kurzy
Termín: 1. 2. 2020 9:00–18:00
Místo: Vzdělávací centrum nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1
Lektor: Hanna Boesh
Jazyk: AJ, ČJ, ČZJ, MZS
Cena kurzu: zdarma po předchozí registraci
Přihlašování do: 10. 1. 2020
 

Sociokracie – radostnější a motivovanější cesta k aktivnímu členství v mé organizaci?


Efsli Vás ve spolupráci s Českou komorou tlumočníků znakového jazyka zve na mezinárodní seminář a workshop, který se uskuteční v Praze 1. února 2020 od 9 do 18 hodin a který povede rakouská lektorka Hanna Boesch. Tlumočení z angličtiny do češtiny, českého znakového jazyka a mezinárodního znakového systému bude zajištěno.

Seminář je zcela zdarma s povinnou registrací.
Registrace do 10. ledna 2020.

Hanna Boesch představí metodu sociokracie, metodu dynamického a participativního řízení. Začne krátkou prezentací vývoje Rakouské asociace tlumočníků znakového jazyka (ÖGSDV) v posledních 3 letech. Změna z hierarchického na sociokratické vedení pomohla ÖGSDV z krize, kdy nebyli schopni najít členy, kteří by převzali pozice v původním systému. Díky tomu získají účastníci přehled o principech sociokracie a jejích základních nástrojích.

Odpolední sekce se zaměří na možnosti zavedení sociokratického modelu do naší organizace, na nalezení vize a společného cíle k pokračování naší organizace. Ve skupinových diskuzích sociokratickým způsobem zažijí účastníci princip sociokratického vedení a jeho praktické důsledky.

 

Mag. Hanna Boesch

  • certifikovaná rakouská tlumočnice znakového jazyka s 20 lety zkušeností
  • mentorka a lektorka studentů tlumočnictví
  • vystudovala speciální pedagogiku a rodinné poradenství
  • systemická koučka
  • od začátku své tlumočnické kariéry je členkou rakouské organizace tlumočníků ZJ ÖGSDV
  • je dlouholetou aktivní členkou efsli, a zároveň velkou podporou pro efsli SAF (Supportive Attendance Fund – Fond pro podporu účastníků)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Jaké soubory používáme na našem webu popisuje v tomto článku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.